Organix Nourishing Milk'le Sağlıkla Parlayan Saçlar

Saç bakımında sadece şampuanın yeterli olduğu zamanlar çok geride kaldı.İşlem gördükçe yıpranan ve canszılaşan saçlarınız saç kremi ve maske olmaksızın asla istediğimizgibi görünmüyorlar.

Saçlarınız rengi ne olursa olsun zamanın etkilerinden ve gördüğü işlemelerden etkilenebiliyor.Bu durumda her bir saç teli bizden çaresizce ilgi bekliyor.

Her banyoda şampuanın ardından uyguladığımız saç kremi, kısa süreliğine iyi bir çözüm olsa da en az haftada bir uygulayacağımız maske onlara rahat bir nefes aldırıyor.

Organix'in hindistan cevizi yağı içeren Coconut Milk maskesini denediğimde hissettiğim ilk fark,saçlarımın doğal hacmine kavuşması oldu.

Onarıcı özellikli maske, organik hindistan cevizi yağı, keratin ve ipek proteinlerinden elde edilmiş formülü sayesinde, işlem görmüş, boyalı, yıpranmış ve cansız saçlara yeniden canlılık ve parlaklık kazandırıyor.
Biyolojik ve çevresel yaşlanmanın saçlar üzerinde ortaya çıkardığı hasarları da ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Havluyla nemi alınmış saça uygulanması gereken maskeyi, saçta 5 dakika beklettikten sonra duruladığınızda mis gibi kokan yumuşacık saçlara merhaba diyorsunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli faktör ise maskeyi havluyla nemi alınmış saça uygulamak, eğer maskeyi banyoda ıslak saçınıza uyguluyor ve yeteri kadar etki göremiyorsanız, aynı maskeyi birde hafifçe nemini aldığınız saçınıza uygulamayı deneyin farkı göreceksiniz.

1 yorum: